VyVolení 2013: den 51 – cesta do vesmíru

vyvolení 2013 online rekap 16  10 2013

Foto: VyVolení-2013.cz

Zpětně přinášíme rekapitulaci za uplynulý den ve vile – konkrétně tedy za 51. Je to den, který předcházel vstupu dvou nových soutěžících do reality show VyVolení 2013. Co vše se tedy v rámci tohoto dne přihodilo?

– Reality show VyVolení 2013 definitivně opustila Zdeňka a Sabina, stalo se tak poté, co Thomas prohrál soutěž a odešel domů. Poselství Sabiny a Zdeňky vytvořit ve vile dusno a konflikty bylo naplněno. Jejich návštěva byla z odstupem času jistým přínosem pro průběh letošní čtvrté řady.

– Novým bossem vily se stala Pavlína, která vystřídala úřadující Nikol.

VyVolení se oblékli do protiradioaktivním přestrojení. Ve vile se vyskytla radioaktivita, a tak kdykoliv soutěžící slyšeli sirénu, museli si okamžitě obléct příslušnou ochranu.

– Soutěžící měli za úkol schovat do kufříku jejich cenné věci, které budou zakopány a poslouží pro budoucí generaci. Lucie dala své tričko, Nikol svou fotku se sestrou, Vladko plyšáka, Láďa gumičku (?), Pavlína trenýrky Mirky, Romana dala obrázek své dcery a Eva oplakala svého krtečka.

VyVolení si vyzkoušeli vesmírný kvíz. V tomto duelu vyhrál tým Nikol.

– Soutěžící, kteří se nestihli během sirény schovat před radioaktivitou, přišli o své končetiny a museli si je tak zpětně zasloužit, ve vile tak prováděli činnosti bez použití rukou, díky čehož si opět svých horních končetin začnou vážit.

Vladko musel v rámci dekontaminace jít pod studenou sprchu, jeho řev se ozýval po celém Barrandově.

VyVolení se chystali na cestu do vesmíru, a tak si měli zvolit složení své expedice. Každý z VyVolených měl proslov, během kterého zmínil to, proč by si zasloužit výlet do vesmíru, jednotliví VyVolení poté hlasovali o tom, koho s sebou do vesmíru nechtějí. Romana dala Láďu, Vladko dal Romanu, Nikol dala Láďu, Láďa dal Romanu, Eva dala Láďa, Lucie dala Láďu, Honza dal Romanu.

– Nejvíce hlasů získala Romana s Láďou, a tak zůstávají na Zemi. Oběma soutěžícím byla přidělena malá ložnice, zatímco ostatní šli na vesmírnou cestu do zásobovací místnosti.

– V zásobovací místnosti probíhalo fiktivní rozmnožování, všichni soutěžící si myslí, že pokud by skutečně odletěli do vesmíru, raději by se pozabíjeli než aby začali plodit své potomky nové generace.

– Lucie během vesmírné cesty musela na záchod, a tak opustila raketu a utonula v nekonečném vesmíru, ostatní VyVolení ji následně museli zachránit, a tak Lucii přenesli do záchranného modulu ve Zpovědnici, kde svou utonulou členku vesmírného týmu opět vzkřísili.

Na našem webu stále probíhá hlasování Popularity Poll, ve kterém hodnotíte jednotlivé soutěžící reality show VyVolení 2013, pokud jste ještě nepodpořili svého favorita, můžete tak stále učinit zde.