VyVolení 2013: den 47 – Thomas obletován dvěma ženami

vyvolení 2013 rekap 10-10 2013

www.VyVolení-2013.cz

Co přinesl v pořadí 47. den reality show VyVolení 2013?

– Jako každé ráno, tak i toto čekala na VyVolené rozcvička, tentokrát ve znamení indiánů.

– Štáb určil hlavního indiána Vladka a jako jeho hlavního protivníka samozřejmě Thomase, který zaujímal roli vrchního kovboje. Oba představitelé odlišných skupin si mohli vybrat své přivržence. Tým indiánů měl všechny soutěžící ve vile kromě Ládi a Honzy, ti spadali do týmu Thomase. Vladko si dal přezdívku Kemosabi.

– Ve vile probíhaly souboje mezi oběma týmy, a to stejně jako v reálném životě. Indiáni se snažili infikovat do kovbojského sídla. Nikol zvaná Rybana tajně vzala Thomasovi jeho nejdražší věc ve vile – podprsenku po Zdeňce. Kovbojové tak použili jako rukojmí Nikol a Pavlínu za účelem získání podprsenky zpět. Nikdo z indiánů s touto směnou nesouhlasil, a tak Thomas začal brát jednotlivé cenné věci VyVolených v domnění, že mu podprsenku a následně i jeho klobouk vrátí zpět. Nic se ovšem nestalo, a tak Thomasova trpělivost došla, vylétl z vily a šel si pro podprsenku od Zdeňky osobně, během zpátečního sprintu skřípl Lucii nohu ve dveřích, vilou se ozval její pláč. Thomas přiznal, že jeho věci mu jsou dražší než všichni obyvatelé vily.

– Kovboj Honza si stěžoval, že Láďa a Thomas z jeho týmu nic nedělají, a tak se rozhodl, že přikývne na plán indiánů oženit se s Rybanou, a tím se stát oficiálním indiánem. VyVolení z týmu indiánů jim připravili svatební obřad a následně si zapálili dýmku míru.

VyVolení si zahráli hru na pravdu a na lež. Nikol pokládala otázky a každý z VyVolených buď překročil linii či nikoliv, a to podle toho, zda daný soutěžící lže nebo ne. V rámci hry padaly otázky jako: ,,Chci jít do duelu,“ nebo ,,Láska či peníze?“. V rámci této hry Pavlína požádala nepřítomnou Mirku o ruku, čímž dojala většinu VyVolených.

– Po Honzovi přišlo zasvěcení i Ládi, který proto, aby se stal indiánem, musel podplavat kryt bazénu. Thomas tak následně zůstal posledním kovbojem ve vile, a tak již nezbývalo nic jiného, než aby se i on stal indiánem. Lucie přinesla kečup a Thomas a Vladko si kečupem spojili krev.

VyVolení si ve vile během písně od skupiny Kopytovci zkusili zadojit. V soutěži o nejrychlejší dojení vyhrál tým Evy.

– VyVoleným dorazily do vily šaty, ve kterých vystupovali i před tabulí šestého Zúčtování.

– Po Zúčtování přišla opět velká hádka mezi Vladkem a Thomasem. Vladka naštvalo, že Thomas zmínil během své Zúčtovací řeči jeho příběh s prezidentem, kdy ve Vladkově řadě stálo více lidí na podpis než na pana prezidenta.

VyVolení zažili překvapení, do vily vstoupila zpět Zdeňka a následně i Sabina, ex přítelkyně Thomase. Podrobnosti o této návštěvě jsme psali v samostatné rekapitulaci zde.

– Láďu mrzelo, že dostal od Nikol palec. Šel se tak zavřít do ložnice a chodil dokolečka, čímž se uklidňoval. Během chůze si zavolal svého imaginárního kamaráda Davida, se kterým vedl dialog.

– Sabina poté, co se dozvěděla, že bude Thomas spát vedle Zdeňky a né vedle ní, začala na svého bývalého přítele čím dál tím více útočit.

Zdeňka přiznala, že se snaží využít každé své příležitosti v životě, a tak se šla najíst ve tři ráno do kuchyně, čímž vzbudila Vladka.

Už dnes nás čeká další přímý přenos reality show VyVolení 2013, a to nejdříve šestá Výzva, ve které si bude Thomas vybírat svého soupeře, a následně opět hodinový živý stream z vily.