VyVolení 2013: Den 46 – Ve vile je zpět Zdeňka a s ní ex Thomase Sabina

vyvoleni 2013 online zdenka

Foto: VyVolení-2013.cz

Televize Prima se snaží i nadále s reality show VyVolení 2013 překvapovat televizní diváky. VyVolené včera po klasickém Zúčtování čekal menší fičák. Takřka 20 minut poté, co si Thomas uvázal zelený šátek, přišly do vily dvě dívky – exVyVolená Zdeňka a expřítelkyně Thomase Sabina. Televize Prima v rámci této návštěvy představila novinku letošní série reality show VyVolení 2013, kterou odprezentovala moderátorka Tereza Pergnerová televizním divákům ještě během Zúčtování – každé úterý, čtvrtek a pátek po „velkých večerech“ již nebudeme vídat klasické rekapitulace na Prima Love, nýbrž hodinové živé streamy z vily. Pro ostatní dny rekapitulace na Prima Love zůstávají.

Aby živý přenos z vily byl na Prima Love zajímavý a diváci se u něj nenudili, bude se televize Prima vždy snažit danou hodinu nějak okořenit. Včera se o to postarala díky vstupu Zdeňky a Sabiny. Zdeňka, která vypadla z reality show VyVolení 2013 před třemi týdny, přišla v ráži. Během chvíle stihla ublížit několika VyVoleným – například Nikol, které řekla, že přibrala, dále taky Romaně, které oznámila, že není pro letošní sérii VyVolených vůbec důležitá (což je z části pravda, jelikož se v anketách umisťuje Romana vždy těch horších příčkách), a citově dotknout se stihla soutěžící s umělými prsy i Lucie, které řekla, že její přítel již neexistuje (tím chtěla říci, že už na ní Adam, Lucčin bývalý přítel, nečeká). Zdeňka tak vstoupila do vily s patřičnou nenávistí, kterou soutěžící sama přiznala: ,,Skryté zlo je zpět,“.

Odlišně se prezentovala Sabina, bývalá přítelkyně Thomase, která na ostatní neřekla žádné hrubé slovo. Jediná, do koho se Sabina během večeru pouštěla, byla Zdeňka. ,,Zdeno, to je vidět, že ti bordel nevadí, jak to máš asi doma?“ řekla mladá dívka při pohledu na politý stůl před Zdeňkou. Obě dívky seděly vedle Thomase a ani jedna se od něj takřka nehnula. Sabina přiznala, že má venku již nového muže, Thomasovi tak nový vztah přeje. To Zdeňka i přesto, že má Thomase ráda a venku přiznala, že s ním chce chodit, opět ve vile nastolila masku nedobytné a k Thomasovi se chovala opět lehce odtažitě.

Ten, kdo nebyl z návštěvy obou VyVolených vůbec nadšený, byla Nikol. Té přišlo její duelové vítězství nad Zdeňkou tímto návratem znehodnoceno, celý večer se tak tvářila smutně bez špetky energie. Kdo měl naopak energie až moc, byla Eva, kterou šve, že Thomas opět dostal velkou pozornost od produkčního štábu. Stejné reakce měla i Pavlína: ,,Proč sem neposlali Mirku, ale Zdeňku?,“. Vladko se k celé věci nevyjadřoval a pouze ležel ve své malé ložnici a hrál si se svými upletenými copy.

To, jak dlouho budou obě dívky ve vile, je otázkou. Na oficiálních stránkách televize Prima je napsáno, že dívky přišly pouze za účelem návštěvy. Nikdy se zatím v historii VyVolených nestalo, aby někdo přišel do vily hrát jen tak (bez použití klasické Volby či DoVolby), zároveň se nikdy nestalo, aby se vypadnutý hráč opět vrátil do hry. S největší pravděpodobností se tak skutečně jedná pouze o několikadenní návštěvu za účelem pobavení diváka.