VyVolení 2013: den 44 – první hádka Vladka a Nikol

vyvolení 2013 7 10 online 2013

Foto: VyVolení-2013.cz

Čtyřicátý čtvrtý den reality show VyVolení 2013 byl shrnut v rámci sedmé Noční Show s Agátou Prachařovou, ve které byli jako hosti Gino (Expřítel Nikol) a vypadnutý Pepa, který byl v pátek poražen Evou. Kromě rozhovorů s těmito hosty jsme viděli i zpovědi Nikol a Ládi ve zpovědnici. Nyní ale ke konkrétní rekapitulaci 44. dne ve vile.

– Hned ráno dostali Vladko a Romana pláště, které přiřadily oběma soutěžícím hodnost občanské hlídky. Oba VyVolení měli za úkol nastolit ve vile pořádek a snažit se vypátrat nekalé praktiky ve vile. Thomas si chtěl opět zaštourat, a tak vzal Romaně její plášť a schoval ho pod postel. Romana ho po delším hledání našla, avšak již se špatnou náladou.

– Občanská hlídka prováděla vyšetřování toho, kdo komu ve vile vyhrožoval. Jednotliví VyVolení tak museli zalovit v paměti a přiznat, komu kdy řekli špatná slova. Jako trest za vyhrožování bylo nastoleno odnětí svobody na jeden rok, v rámci vily se ovšem tento trest nepodaří splnit, a tak Vladko a Romana trest upravili na jednu hodinu izolace v prádelně.

– Občanká hlídka se shodla, že ten, kdo nejvíce ve vile vyhrožuje, je Thomas. Vlado ho tak vzal do ložnice, chytl mu ruce, díval se mu zpříma do očí a nechal Thomase vyzpovídat, proč toto vyhrožování ve vile dělá. Thomas opět zmínil svůj příběh o tom, že přes casting prošel pouze proto, protože uvedl v dotazníku, že by si rád zkusil konfrontaci ve vile s někým jako byl Vladko.

– Evu ostatní VyVolení svázali a zamkli v malé ložnici a Romana s Vladkem se snažili přijít na to, zda se Eva dobrovolně nechala takto svázat, nebo to byl skutečně úmyslný žertík ze strany ostatních soutěžících. Občanská hlídka nakonec chybně určila, že se Eva nechala svázat dobrovolně. Eva se tak na Vladka usmála s větou: ,,Oba jste blbí,“.

– Diváci mohli v rámci 44. dne vidět vůbec první větší hádku mezi Vladkem a Nikol. Vlado Nikol vyčetl, že mu vadí, že se snaží Nikol stále vyhrávat. Nikol na oplátku Vladkovi vyčetla, že neumí udržet delší citové vazby. Nikol hádku ovšem neřekla s takovým citovým chladem jako Vlado, a tak se soutěžící s brekem šla zavřít do velké ložnice, kde chvíli pobyla o samotě. Nikol si myslí, že se snaží Vladko najít její slabé stránky, aby snížil její případné šance na výhru.

– Romana používala ve vile rovněž zastrašování, a tak musela být potrestána i ona. Romana nejdříve splnit úkol nechtěla, avšak poté chtěla jít ostatním příkladem, a tak se šla schovat na jednu hodinu do prádelny, odkud nechtěla vycházet a s nikým ani mluvit.

– VyVoleným přišel dopis, ve kterém stálo, že má Láďa všem ostatním VyVoleným představit svého imaginárního kamaráda Davida. Nikdo z VyVolených netušil, zda si Láda dělá srandu či nikoliv. Podle některých by měl Ládu okamžitě vyhledat psychologickou léčebnu.

– Romana si hned na to šla skočit do ledového bazénu. Jeden soutěžící si tak hraje se svým imaginárním kamarádem a druhý si skáče do studené vody. Hotový blázinec, směje se Thomas.


Již dnes spustíme anketu Popularity Poll, ve které budete opět volit nejsympatičtějšího hráče reality show VyVolení 2013, tentokrát pro šestý týden. Zachovejte nám tak přízeň. Anketa již brzy.