VyVolení 2013: den 43: Buldoci věří, že Evu vrací do vily její věřitelé

vyvolení 2013 online rekapitulace

Foto: VyVolení-2013.cz

Máme za sebou další den v reality show VyVolení 2013. Co vše se přihodilo ve 43. den?

– Ráno přišel VyVoleným dopis, že si mají sbalit věci a pojedou na výlet. Žádný výlet se ovšem nekonal, a tak všichni VyVolení na truc vstoupili do spojovací místnosti v domnění, že pro ně přijede autobus a odveze je daleko od vily. Nic takového se ovšem nedělo, soutěžící měli za úkol vejít do zásobovací místnosti a předvést imitaci letu. Letuška byla Eva, hlavní pilot Pepa.

– Soutěžící si utvořili ze židlí jednotlivé řady a předváděli let. Nebyl to ale klasický úspěšný let, nýbrž letecká katastrofa. Produkční štáb tuto scénku patřičně sestříhal, aby působila jako skutečná havárie.

– Ihned po havárii letadla navrhl Vladko aktivní rozmnožování, Romana si začala malovat oči.

VyVolení vyšli ven ze zásobovací místnosti a začali se za doprovodu hudby z filmu Pláž zabydlovávat na opuštěném ostrově. Rozdělení na Románskou republiku a Buldočinec ovšem přetrvávalo i po ztroskotání. Jednotlivé státy měly za úkol vytvořit hrad z písku. Ta strana, která ho bude mít hezčí, dostane na ostrov jídlo.

Romana stavěla hrad z písku v ponožkách. Thomasovi se do úkolu moc nechtělo, a tak spíše provokoval, což ho baví mnohem více. Vzal tak trochu vody a vylil to na písek přímo před Romanu, která ho za to náležitě okřikla.

– Vítězný hrad z písku zvolili diváci na facebooku, kteří určili jako vítěze Románskou republiku, ti tak dostali sendviče.

– Pepa a Honza chtěli skočit do studené vody na terase. Nikdo jim nejdříve nevěřil, po chvíli přesvědčování se k ním ovšem přidala i Nikol a Lucie, které naplánovaly společný seskok za pokřiku: ,,Buldočáci!“.

VyVolení se měli rozdělit do dvojic a zapojit se do tance pod tyčí. Úkol nakonec vyhrála Nikol s Thomasem. Zajímavostí bylo, že Vladko této dvojici fandil i přesto, že zde soutěžil Thomas.

– Soutěžící měli poreferovat o svých erotických snech ve vile. Evě se zdálo o Láďovi. Láďovi se zdálo o Thomasovi, ale přiznal, že ve vile kouká po Honzovi, protože se mu líbí. Honza si zavtipkoval, že kouká na Romanu, ta mu jeho vtípek nejdříve uvěřila, poté se ale začala smát. Nikole příjde Honza hezký, a tak po něm kouká i ona. Pepa sleduje ve vile Nikol a i Vladka, ale pouze z herního hlediska. Lucie se přiznala, že se jí nejvíce líbil hvězdný reportér Thomas, který je přesně typ kluka, který by ji okamžitě dostal. To Vladkovi se Thomas naopak vůbec nelíbil. Romana si zavtipkovala, že kouká na Thomasovův obsah trenýrek, netušila, že se tam může něco skrývat. Kromě Thomase kouká Romana i na prsa Evy, prý je každé jiné. Pavlina se ráda dívá na Vladkův charakter. Vladka žádný z mužů ve vile nezaujal, nejvíce ho přitahuje vysoká inteligence a humor. V rámci svého krátkého vyprávění nezapomněl Vladko zmínit Pepův zadek, který prý vypadá jako tvaroh.

VyVolení měli přivolat leteckou záchranu, měli tak vymyslet signály, které by přitáhly pozornost z pevniny. Thomas se opět úkolu nezúčastnil.

– Večer už opět patřil duelu. Vladko měl před odchodem Evy do studia strach, že se Eva již zpět do vily nevrátí. Thomas začal rozebírat líčení Evy, to už nevydržela Lucie, které se podobné řeči jakožto ženě dotýkají.

– Eva po vítězném duelu spadla ze schodů. Nic se jí ovšem nestalo. Thomas začíná skutečně věřit, že Evu vrací z duelu hlavně její věřitelé. Lucie Thomasovi přitakává. Nikol řekla, že si chce Evu za 14 dní vzít s sebou do duelu.

– Buldočinec přišel o jednoho svého člena, a tak si připili na padlého Pepu. Nikol si myslí, že diváci Evu vrátili pouze proto, protože se kamarádí s Vladkem.

– Thomas a Vladko dostali úkol zjistit, proč se Eva vrátila vítězně z duelu a Pepa vypadl. Provedli tak šetření, ve kterém zjišťovali názor ostatních VyVolených. Pavlína je s výsledkem spokojena, Láďa si myslí, že to Pepa ve vile moc přeháněl, Nikol si myslí, že by vypadnutí Evy neprospělo příběhu mezi ní a Honzou, Romana řekla, že se Pepa ve vile změnil z Pepy pohodáře na mrzutého Pepu, dle Lucie neměl Pepa od Evy ve vile dostatek prostoru, Honza si myslí, že byl Pepa spojen s podsvětím, konkrétně s černým baronem, čímž pobavil jak Vladka, tak i Thomase, kteří se snad poprvé oba navzájem upřímně zasmáli.

– Na závěr probíhaly ruské přednesy písní. Nešlo si nevšimnout, že Nikol se při Vladkově výstupu ani nepousmála. Její medailonek, ve kterém před vstupem do vily říkala, že v první řadě milovala Vladka, tak již nejspíš neplatí.

Už dnes nás čeká další Noční show s Agátou Prachařovou, ve které uvidíme vypadnutého Pepu. VyVolení 2013: Noční show startuje ve 23:05, ihned po talentové show ČeskoSlovensko má talent 2013.