VyVolení 2013: den 42: Pepa si nechtěl o Evu opřít kolo, pak po ní dojídal krevety

vyvolení 2013 4 10 2013 online

Foto: VyVolení-2013.cz

42. den ve vile se nesl ve znamení Výzvy. Co vše nám produkce nabídla v denní rekapitulaci reality show VyVolení 2013 pro tento den?

– Ráno čekala na VyVolené kung fu rozcvička, všichni VyVolení okamžitě vyskočili z postelí, jediný Thomas zůstal ležet. Po chvíli přemlouvání se nakonec i on zvedl a šel si zacvičit.

– Do vily přišla návštěva korejců (převlečených VyVolených), exkurze těchto návštěvníků probíhala v podání Nikol a Thomase. Oba čeští průvodci ukazovali svým korejským návštěvníkům nejzajímavější exponáty ve vile. Průvodcovský okruh tak obsahoval Vladka houpajícího se na křesle, Honzův zadek ve sprše, vlajku Buldočí smečky s přeškrtnutým rokem 2005 a kuchyň s Romanou.

Romana si spletla během návštěvy asijských turistů anglické slovo, místo Coca Coly nabídla turistům penis.

Thomas si neustále stěžuje na svou nemoc, která už ovšem není tak silná jako na začátku. Lucie si myslí, že je to typická mužská nemoc typu kašlíček a rýmečka. Lucie, bývalá Thomasova opatrovnice, z něj v korejském přestrojení vysávala negativní energii. Podobně mu pomáhal i zbytek asijské návštěvy, který na Thomasovi prováděl různé procedury.

– Na terase probíhaly zápasy v sumo, jediní kdo se nezúčastnili byl Honza a Romana, která připravovala pro zbytek vily asijské jídlo. Romana pracovala v minulosti v Sushi restauraci v Ostravě, na svém jídle si tak dávala patřičně záležet. Když si Honza během jejího vaření spletl Čínu s Japonskem, ihned ho patřičně okřikla.

– Vítězem v sumo zápasech se stal Thomas, který ve finále porazil Pepu.

VyVolení dostali úkol, učit vilové Geishy pokoře. Každý muž si tak vzal na starost jednu převlečenou VyVolenou. Vyučování pokory se ovšem zvrtlo a proměnilo se v mlácení. Pavlína a Pepa se prali v ložnici, Lucie a Thomas blbli na terase a Romana s Vladkem v jejich oblíbené kuchyni. Během kuchyňského blbnutí zvolala Romana na Vladka motto: ,,Není peněz, není lásky,“, čímž velmi Vladka pobavila.

– Na terase probíhala asijská tržnice, nejvíce věcí si odnesl Láďa, ze kterého ostatní VyVolení udělali „normálního studenta“. Láďa tak dostal konečně neděravé trenýrky.

– Než začala Výzva s Terezou Pergnerovou proběhla před obrazovkou v obývacím pokoji jedna krátká rychlohádka mezi Romanou a Nikol.

– Lucii přišla do vily psí fenka Půca, která svou majitelku patřičně oslintala. Po psím překvapení byla Lucie pozvána Terezou Pergnerovou do zpovědnice, kde na ní čekala malá podpora z domu v podobě její maminky.

Eva po Výzvě obcházela jednotlivé VyVolené a utvrzovala je o svém rozhodnutí vzít si do duelu Pepu.

– Romana a Thomas měli krátkou hádka u večeře, každý seděl na druhé straně jídelního stolu, Romana zmínila Thomasovu agresivitu vůči ženám. Bývalá alkoholička se tak velmi těší, až si bude moci vzít do duelu právě Thomase.

VyVolení si večer dělali venku na terase večeři. Bylo zajímavé sledovat, že jen pár hodin po Výzvě si Pepa šel sednout k Evě do kuchyně a začal ji krmit krevetami. Ostřejší pohled kamery dokonce zaznamenal, jak po ní dojídá ukousnuté krevety. Tato situace tak neodpovídala Pepově proslovu ve zpovědnici předchozí den, kdy řekl, že by si o Evu neopřel ani kolo.

To je vše, co nám televizní produkce nabídla ze 42.dne ve vile. Pokud chcete sledovat reality show VyVolení online, můžete tak učinit opět v sekci Kamery.