VyVolení 2013: Den 41 – Buldočí smečka získala ve vile většinu

vyvolení 2013 3-10-2013

Foto: VyVolení-2013.cz


Přinášíme další rekapitulaci reality show VyVolení 2013, konkrétně tedy 41.den, který nám televize Prima nabídla ve své denní rekapitulaci po včerejší páté výzvě. Co vše se přihodilo?

– Hned ráno dostali VyVolení dopis, ve kterém produkce chtěla po soutěžících, aby si vyjasnili barvy, které jim přísluší. Ve vile totiž jsou stále tři politická seskupení – Vladkoland, Románská republika a nově vzniklý Buldočinec. Ve vile tak nastalo sčítání lidu, které dopadlo následovně. Ve Vladkolandu jsou tři soutěžící – Vladko, Eva a Pavlína. V Románské republice je Romana a Láďa. Ve straně Buldočinec jsou Lucie, Nikol, Thomas, Honza a Pepa. V této nově vzniklé straně tak přibila takřka přes jednu noc většina soutěžících. Produkční štáb se tak rozhodl spojit Románskou republiku a Vladkoland do jedné republiky, čímž vyrovná počet členů u obou politických seskupení.

– Buldočinec se musel vystěhovat na terasu, Románská republika (po spojení s Vladkolandem) zůstala ve vile. Nikol se spustil pláč, jakmile zjistila, že se musí opět stěhovat. Hlava státu Buldočinec v podobě Thomase tak ke svému v tu chvíli smutnému obyvateli ihned přiskočila, objala ho a utěšovala.

Eva a Láďa si z nudy sehráli rozhovor, ve kterém Pepa představoval kluka svých snů. Láďa má jasno, chce zrzavého, dominantnějšího chlapce, který by ho doplňoval a který by ho nutil k více činnostem. Pokud by se tato situace naskytla, zájem mužů by si tento soutěžící po opuštění vily velmi užíval. Láďa si ovšem nemyslí, že by byl hlavním favoritem ve vile.

Thomas byl označen za revolucionáře, Buldoci si na toto připili na terase. Thomas svou stranu ubezpečoval ke vzájemné výpomoci v těžkých chvílích ve vile. Nikdo z buldoků nelituje svého rozhodnutí být v této skupině.

Pavlína se stala prezidentem Románské republiky z důvodu, jelikož je nejméně výrazná z obyvatel této republiky, a aby opoziční stát Buldoků tak neměl v budoucnu tolik příležitostí se strefovat do bývalých hlav tohoto státu – Vladka nebo Romany.

– Nové seskupení Románské republika (po spojení s Vladkolandem) se měla na terase představit a vyjádřit k jednotlivým Buldokům. Vladkovi se nelíbí na Lucii, že si zjišťuje dopředu informace a čeká, až se špinavá práce udělá místo ní. Lucka je dle něj slízávač smetany. Eva o Pepovi říká, že záměrně a otevřeně šťourá do černých rán, Pepa se k Evě vyjádřil ve zpovědnici, že by si od ní nenechal umýt ani kolo, podle něj je škaredá. Romana o Thomasovi řekla, že se k ní zachoval špatně, protože si myslí, že se baví více s Vladkem. Láďa řekl o Nikol, že se v ní nevyzná, jelikož má více tváří. Láďa si neodpustil příležitost a zmínil se i k hráčům ze svého státu, Vladkovi řekl, že si myslí, že má patent na VyVolené.

VyVolení byli rozděleni na šlechtu (což byli Románovci) a dělníky (Buldoci). Pavlína ze šlechty byla zajatá dělníky, Romana, Vladko a Eva ovšem úkol nepochopili a brali Pavlínin únos osobně.

– Dělníci získali víza bez razítek. Každý z Buldoků dostane razítko až dle zásluhy. Bez razítka dělníci nesmějí jíst ani provozovat další činnosti ve vile. Při pohledu Buldoků na šlechtu v kuchyni jim nezapomněli popřát jed v jídle.

– Šlechta rozhodla, že všichni budou spát opět ve velké ložnici, aby se celé osazenstvo vily opět stmelilo. Buldoci si ovšem již znovu balit věci nechtějí a tak protestují.

– Při dělnických protestech měla Pavlína zhruba po měsíci svůj v pořadí druhý záchvat. První její záchvat jsme viděli, když byli všichni soutěžící nasáčkovaní do vily se zákazem používání terasy. Tehdy všem soutěžícím vyhrožovala, že je zabije. Nyní již mladá soutěžící ostatním smrtí nevyhrožovala. Dle Pavlíny se ostatní chovají jako děti.

– Závěr dne opět patřil zábavě, VyVolení si zablbli na terase u stolu.

To je vše z 41. dne ve vile. Dnes nás čeká pátý duel reality show VyVolení 2013, ve kterém uvidíme, kdo z dvojice Pepa vs Eva získá u televizních diváků více podpory. Pokud jste neodeslali hlas v naší anketě, můžete tak učinit zde.