VyVolení 2013: Den 40 – Vznik nové strany Buldočinec

vyvolení online kamery den 40

Foto: www.VyVoleni-2013.cz

Máme za sebou v pořadí 40. den ve vile. Co vše se v něm přihodilo? Pokud nekoukáte na reality show VyVolení online na internetu, ale sledujete denní rekapitulace na Prima Love, přinášíme Vám soupis toho, co nám televizní štáb v rámci tohoto dne pustil.

– Hned ráno dostal Thomas dopis od štábu, který vyzýval, aby se šel okamžitě osprchovat. Následně dostali tento příkaz i ostatní VyVolení. Thomas ovšem po sprchování sprchu patřičně po sobě neumyl, stejně si potýkal i se svými špinavými trenýrkami, které nechal v umyvadle. Thomas rady doktorů nebral nikdy moc vážně, což sám přiznal ve zpovědnici. Podle tohoto soutěžícího to jsou pouze doporučení, která mohou, ale také nemusí být poslechnuta.

VyVolení si v obývacím pokoji probírali téma sprchování bez plavek. Romana i Lucie by se nahé sprchovaly, nechtějí ovšem vybočovat z řady.

– Na Lucku dopadla včerejší hádka s Vladkem, během které si řekli oba pár ostrých slov. Lucii mrzí, že jí Vladko řekl v hádce soukromé věci, které měly zůstat pouze mezi nimi. Lucie tak již k Vladkovi nemá důvěru. Vladko si ze včerejší hádky s Lucii těžkou hlavu nedělá, přiznal, že mu je Lucie již jedno.

Nikol se domnívá, že Vladko bere ostatní soutěžící jako figurky, aby se díky nim dostal do finále a zvítězil.

– Každý z VyVolených si měl z mrkve vyrobit svého vilového soka a něco mu v prádelně udělat. Lucie má největšího rivala Vladka, Láďa si vybral také Vladka, Nikola měla Evu, Eva dala jako jediná sebe kvůli pochybnostem o své osobě, které v poslední době ve vile má, Romana spojila do své mrkve všechny ostatní VyVolené, Pepa dal Vladka se slovy, že chce tohoto vítěze první řady psychicky zdeptat, Pavlina dala očekávaně Thomase, Honza dal Vladka s větou, že toto je čtvrtá řada VyVolených, nikoliv první. Vladko dal překvapivě Nikol, naopak nepřekvapivě dal Thomas Vladka.

– Novým prezidentem federace je Honza. Ten se tak stal v tomto týdnu jak prezidentem, tak také bossem vily.

– Vzniká nová strana Buldočinec, ve které má každý právo projevit svůj vlastní názor. Thomas svou stranu krátce představil ostatním soutěžícím v krátkém proslovu na obrazovce v obývacím pokoji, po tomto prohlášení probíhalo hlasování o tom, kdo do této strany chce vejít. Nikdo se nepřihlásil. Thomas v rámci proslovu nakreslil vlajku, znak Buldoka a svou podobiznu. Jako hymnu zazpíval hymnu prvních VyVolených z roku 2005.

– Na Nikol přišla slabá chvilka, chybí ji přátelé a přemýšlí, zda to vůbec stojí za to, bojovat ve Vyvolených o pět miliónů korun. Soutěžící si chce užívat života.

– Za VyVolenými zavítal doktor, Romana za ním ihned přispěchala s tím, že se ji na puse objevil opar. Následně panu Bažantovi ukázala odřený zadek, o kterém si chybně myslela, že to je alergie. Doktor Bažant ukončil Thomasovu karanténu a jako důkaz si po Thomasovi vzal jídlo ze lžíce.

– S ukončením karantény se zpřeházely ložnice. Thomas je nyní v malé ložnice. Do pokoje s ním nejdříve nikdo nechtěl, avšak poté se tam nahrnula většina VyVolených, která nechtěla být s bývalým Vladkolandem ve velké ložnici.

– V rámci rekapitulace jsme viděli opět Zúčtování, ve kterém nejvíce palců dostala Eva. Vladko po Zúčtování neskrýval rozhořčení nad tím, že předstírané těhotenství byl jeho úkol, a tak zcela nespravedlivě za to pyká Eva.

– Thomas a Pepa nemůžou vystát Evu, její mimiku. Thomasovi vadí, jak „hýbe ksichtem“. Podle něj jí v duelu posílají hlasy její věřitelé.

– Po Zúčtování probíhala diskuze na téma, kdo je ve vile skrytý pozorovatel. Konverzace se stočila na monolog Ládi, který řekl něco více ze svého života. Ostatní VyVolení mu po jeho proslovu zatleskali. Ti, kdo netleskali byl Vladko a Eva. Vladko následně v ložnici přiznal, že odkrývaní Láďové minulosti je na něj moc pomalé a nezaslouží si tak jeho úctu.

– Nikol, Lucie, Láďa a Honza si na závěr dne ve své nové malé ložnici zahráli na děti.

Už dnes nás čeká v pořadí pátá Výzva reality show VyVolení 2013. Pokud jste ještě neodeslali hlas v naší anketě týkající se dnešní výzvy, stále tak můžete učinit zde.