VyVolení 2013: Vizualizace vily letošní 4. série

Na internetu se objevila další vizualizace vily letošní série reality show Vyvolení. Oproti plánku letošní vily, který jsme vám přinesli před pár týdny, je tato vizualizace více propracovanější. Tento nový plánek opět přibližuje letošní koncept VyVolených bliž k faktu, že se v letošní sérii skutečně počítá s celebritami. Svědčí o tom popis jedné místnosti jako V.I.P. ložnice (na toto téma jsme napsali článek zde).

Kromě celebrit může být V.I.P. místnost zamýšlena i jako „odměna“ soutěžícím za to, že splní například nějaký úkol. Podobné twisty jsou k vidění například v současných sériích Big Brothera v zahraničí, kdy soutěžící soutěží ve výzvách o například vodu, jídlo či právě luxusnější místnosti. V těchto místnostech je nábytek a celkové vybavení mnohem luxusnější než zbytek vily. Soutěžící, kteří vyhrají nějakou soutěž či splní tajný úkol tak mohou spát například na mnohem lepších postelích než zbytek soutěžících.

Třetí varianta, k čemu může být tato místnost využita je místnost pro bosse vily, který má na daný týden imunitu a dopřává si více luxusu než zbytek soutěžících ve vile. Tento prvek hry je obsažen například v americkém Big Brotheru.

To, k čemu tuto místnost televize Prima skutečně zamýšlí se možná dozvíme již zítra, kdy se koná tisková konference.

// Aktualizace – s největší pravděpodobností se jedná o fan vizualizaci, nikoliv oficiální plán. Vlastní této vizualizace není známý.