VyVolení 2013: Bude Vladko vyřazen těsně před finále?

duel finále

VyVolení-2013.cz

Čtvrtá série VyVolených pomalu končí. Soutěžící mají před sebou pouze třináct dní. Společně s blížícím se GranFinálem, které nás čeká 29.11.2013, se nabízí otázka, jak bude show dále pokračovat. Ve hře totiž zůstávají čtyři soutěžící, kteří zažijí ještě dvě Zúčtování. Čeká nás překvapení?

Toto úterý, čtvrtek a pátek proběhne Zúčtování, Výzva a Duel podle klasického scénáře. Dva VyVolení se utkají v pátek o místo ve finálové trojici. Proč nás nečeká SuperDuel stejně jako minulý týden, ve kterém vypadnou dva hráči? Ve hře jsou totiž poslední čtyři hráči a pokud by vypadli v SuperDuelu hned dva, finálová dvojice by byla ve vile celý týden sama. Navíc VyVolené čeká (v týdnu kdy je GrandFinále), ještě jedno Zúčtování a jedna Výzva. A to je právě to, s čím si fanoušci lámou hlavu.

V úterý 26.11.2013, tedy tři dny před GrandFinále reality show VyVolení 2013, je v televizním programu napsáno poslední Zúčtování.

Nenechte si ujít poslední Zúčtování. Moderuje Tereza Pergnerová /P/

Ve čtvrtek 28.11.2013 je poslední Výzva. V televizním programu je napsáno následující:

Kdo z VyVolených se utká ve finálovém Duelu? Moderuje Tereza Pergnerová /P/

Taky Vám tato věta bije do očí? Nejste sami. Podle této věty v televizním programu to vypadá, že poslední týden před GrandFinálem proběhne zcela jinak než obvykle. Z této věty to vypadá, že si v rámci Výzvy bude Zúčtovaný vybírat svého soupeře do velkého GrandFinále. To znamená, že ten koho si Zúčtovaný nevybere, okamžitě opouští soutěž, a to bez účasti duelu. Pokud bude Výzva probíhat jinak, je možné, že i Zúčtování bude probíhat jinak, a to nikoliv s otázkou Terezy Pergnerové u tabule: ,,S kým již nechceš být ve vile“, ale s větou ,,Kdo si zaslouží místo ve finále?“. Rovněž je možné, že hlasovat v rámci Zúčtování nebudou poslední tři soutěžící, ale vypadnutí hráči, tedy ExVyVolení, ti by zvolili prvního finalistu, a ten by si následně volil svého rivala do GrandFinále.

Nutno dodat, že tato teorie není nijak oficiální. Soudíme pouze na základě toho, že ačkoliv je v posledním týdnu naplánována Zúčtování i Výzva, samostatný duel nás v daném týdnu před GrandFinále nečeká. Tato situace (tedy Zúčtování a Výzva v týdnu Grandfinále) se zatím za celé tři ročníky nikdy v historii reality show VyVolení nestala ani u nás, ani na Slovensku. Vypadá to, že závěr reality show VyVolení 2013 bude ještě daleko větší fičák než se zdá.