VyVolení 2013: Blonďatý duel – Regína vs Eva – koho chcete zpět?

vyvolení 2013 duel 7-11-2013

Foto: VyVolení-2013.cz


A máme jasno, jak bude probíhat v pořadí desátý duel reality show VyVolení 2013. Dnes jsme viděli neobvyklý přímý přenos, ve kterém proběhlo jak Zúčtování, tak také i Výzva. VyVolení svými třemi palci určili, že první zelený šátek získala Regína. Ta si měla během krátké chvíli určit, koho si s sebou do zítřejšího duelu vybere. Regínina volba byla nejdříve Lucie, ta ovšem měla modrý šátek, a tak bývalá striptérka musela svou volbu narychlo změnit. Regína si nakonec vybrala jako svou soupeřku do zítřejšího duelu Evu. Je zajímavé, že podobnou situaci jsme viděli před osmi lety, kdy Regína zvolila Honzu, a během krátké chvíle přehodnotila své rozhodnutí na Hanku, kterou v prvním duelu porazila.

Hlasování je možné opět buď prostřednictvím SMS zpráv (REGINA NA TEL. ČÍSLO 906 02 03, EVA NA TEL.ČÍSLO 906 02 03) nebo přes facebookovou stránku. Jedna SMS stojí tři kč (maximum odeslaných SMS je třicet), hlasování na facebooku je zadarmo, avšak zde je možno hlasovat pouze pro jednoho soutěžícího. Pokud chcete hlasovat přes facebook, můžete tak udělat zde.

Regína je celou vilou nenáviděná. Eva je naopak ve vile oblíbená. Čí návrat si přejete více? Regína nebo Eva? Čí návrat více obohatí letošní sérii? Hlasovat můžete opět v naší anketě.

 Pokud chcete sledovat reality show VyVolení online na kamerách, můžete tak učinit v sekci Kamery v horním menu našeho webu.