VyVolení 2013: 9. týden – Popularity Poll (hlasování)

vyvolení online vyvolení 2013 lasování

Foto: VyVolení-2013.cz


Reality show VyVolení 2013 se úspěšně přehoupla do svého devátého týdne. Společně s tímto týdnem nás čeká i nové hlasování do ankety Popularity Poll. Každé pondělí je zde zahájeno nové online hlasování, ve kterém mohou jak čtenáři, tak také televizní diváci projevit své sympatie k jednotlivým soutěžícím. V reality show VyVolení 2013 zbývá stejně jako minulý týden devět soutěžících. Jeden z těchto devíti hráčů vyhraje 5 000 000 Kč a stane se tak v pořadí čtvrtým vítězem reality show VyVolení.  Kdo z nich to bude?

Zatím všechny ankety, které na tomto webu probíhaly, vyhrál Vladko Dobrovodský. Jeho náskok se minulý týden opět o něco více prohloubil, Vladko dostal v hlasování opět vice hlasů než všichni ostatní hráči dohromady. Druhá byla Pavlína, která stejně jako Vladko zvýšila svůj náskok před ostatními hráči. Na třetí pozici byla Nikol, která soutěž minulý pátek opustila. Výsledky minulého osmého týdne můžete vidět zde>. Uvidíme, jak si u Vás povedou soutěžící tento týden. Odeslat hlas můžete opět pro jakéhokoliv hráče, který stále zůstává ve hře (hlasovat můžete i i pro více hráčů najednou). Průběžné hlasy jsou schované, aby nedocházelo k ovlivňování. Výsledky ankety budou známy opět v neděli ráno.


Do ankety již nebyla zahrnuta Nikol, která reality show VyVolení 2013 minulý pátek v osmém duelu opustila. Zároveň do ankety přibila nová obyvatelka vily Regína Holásková. Pokud chcete sledovat reality show VyVolení online na kamerách, odkazy na živý stream najdete v horním menu pod záložkou Kde sledovat.