VyVolení 2013: 8. týden – Popularity Poll (hlasování)

vzvolení 2013 vyvolení online

Foto :VyVolení-2013.cz


Je tady v pořadí osmý týden a s ním i nové hlasování ankety Popularity Poll. Každý týden je zde spuštěno nové a nové online hlasování, ve kterém mohou televizní diváci projevit své sympatie k jednotlivým hráčům. V reality show VyVolení 2013 zbývá devět soutěžících. Jeden z nich vyhraje 5 000 000 Kč a stane se tak v pořadí čtvrtým VyVoleným.  Kdo z nich to bude?

Zatím všechna hlasování, která na tomto webu probíhala, vyhrál Vladko. Jeho náskok se minulý týden ještě prohloubil, Vladko dostal v anketě vice hlasů než všichni soutěžící dohromady. Druhá byla Pavlína, která rovněž zvýšila svůj náskok před ostatními soutěžícími. Na třetí pozici skončila Nikol, která nahradila vypadnutého Thomase Castella. Výsledky minulého sedmého týdne můžete vidět zde. Uvidíme, jak si povedou jednotliví hráči tento týden. Odeslat hlas můžete opět pro jakéhokoliv soutěžícího, který nadále zůstává ve vile (i pro více hráčů najednou). Průběžné hlasy jsou zakryté, aby nedocházelo k ovlivnění. Výsledky ankety budou známy opět v neděli.


Do ankety již nebyl zahrnut Ladislav, který reality show VyVolení 2013 minulý pátek v sedmém duelu opustil. Zároveň do ankety přibyli Jafar a Regína. Pokud chcete sledovat reality show VyVolení online, odkazy na kamery najdete v horním menu pod záložkou Kde sledovat.