VyVolení online: 11.duel – Vladko vs Honza – koho chcete zpět?

vyvolení 2013 vladko honza

Foto: VyVolení-2013.cz


Máme oznámeno, jaké bude složení první dvojice jedenáctého duelu. Dnes jsme viděli stejně jako minulý čtvrtek neobvyklý přímý přenos, ve kterém probíhalo jak Zúčtování, tak také i Výzva. Soutěžící svými třemi palci určili, že prvním účastníkem duelu je Vladko. Ten si měl během krátké chvíli určit, koho si s sebou do pátečního jedenáctého duelu zvolí. Vladko po dvaceti minutách přemýšlení v ložnici rozhodl, že jako svého soupeře do zítřejšího duelu si vybírá Honzu. Je zajímavé, že podobnou situaci jsme viděli před osmi lety, kdy si Vladko zvolil Rosťu, podobný typ jako je nyní Honza.

Hlasování je možné opět buď prostřednictvím krátkých textových zpráv (VLADKO NA TEL. ČÍSLO 906 02 03, HONZA NA TEL.ČÍSLO 906 02 03) nebo přes facebook stránku. Jedna SMS stojí 3 kč (maximum odeslaných SMS je 30), hlasování na facebooku je zadarmo, avšak zde je možno odeslat hlas pouze pro jednoho hráče. Pokud chcete hlasovat přes facebook, můžete tak udělat zde.

Čí návrat si přejete více? Honza nebo Vladko? Čí návrat Vám udělá více radost? Hlasovat můžete opět v naší anketě.

 


Pokud chcete sledovat reality show VyVolení online na streamových kamerách, můžete tak učinit v sekci Jak sledovat v horním menu našeho webu.