VyVolení 2013: 10. týden – Popularity Poll (POSLEDNÍ DEN K HLASOVÁNÍ)

vyvolení 2013 online vyvoleni hlasovani

Foto. VyVolení-2013.cz


Reality show VyVolení 2013 čeká desátý týden, díky čemuž nás čeká i další hlasování do ankety Popularity Poll. Každé pondělí je zde spuštěno nové hlasování, ve kterém mohou televizní diváci projevit své sympatie k jednotlivým hráčům. V reality show VyVolení 2013 zbývá osm hráčů. Jeden z těchto osmi hráčů vyhraje hlavní výhru pět milión korun v hotovosti a stane se tak absolutním VyVoleným letošní série. Koho z nich to čeká?

Zatím všechna hlasování vyhrál Vladko Dobrovodský. Jeho náskok se minulý týden ovšem o hodně snížil, na druhém místě byla Pavlína, které rovněž klesl její náskok. Na třetí pozici byla „nová“ Regína, která ihned obsadila po svém prvním týdnu ve vile bronzovou pozici. Výsledky minulého devátého hlasování najdete zde. Uvidíme, jak si u Vás povedou zbylí soutěžící nyní. Odeslat hlas můžete opět pro jakéhokoliv hráče, který stále zůstává v soutěži. Průběžné hlasy jsou zakryté, aby nedocházelo k ovlivňování. Výsledky budou opět v neděli.


Do ankety již nebyl zahrnut Jafar, který reality show VyVolení 2013 minulý pátek opustil. Pokud chcete sledovat aktuálně reality show VyVolení online na kamerách, odkaz najdete v sekci Kde sledovat.