Výsledky Popularity Poll: Vladko u vás stále vede, Eva propadla

výsledky duel

VyVolení-2013.cz

Čeká nás pouhých 13 dní do konce VyVolených. Soutěžící překročili svůj jedenáctý týden a směle směřují do svého dvanáctého. Na konci každého týdne vám přinášíme výsledky ankety Popularity Poll, ze kterých můžeme vidět, jak se sympatie jednotlivých soutěžících mění. Pojďme se na to tedy podívat.

Do včerejšího dne dorazilo do hlasování 3 542 hlasů, což je opět více než minulý týden. Opět Vám děkujeme za každý hlas, který jste zaslali.

Průběžné hlasy v tomto hlasování jsou po celou dobu zahalené, aby nedošlo k ovlivňování nově příchozích čtenářů a diváků, kteří se k reality show VyVolení 2013 dostali později. Každý týden zde toto hlasování nanovo spouštíme, abychom viděli, jak se pořadí soutěžících u vás mění.

Pojďme si tedy ukázat výsledky tohoto jedenáctého týdne. Na prvním místě (stejně jako zatím každý týden) skončil Vladko, ten získal v hlasování 55%, což je více než všichni ostatní hráči dohromady. Na druhé pozici se umístila Pavlína, která obdržela 22% hlasů. Na třetím místě se stejně jako minulý týden umístila Romana, která od vás dostala 7%.

Skokan týdne je Pavlína, které narostly procenta oproti minulém hlasování o 7%. Tím negativním skokanem je Romana, které klesl výsledek o 2%.

VÝSLEDKY – VYVOLENÍ 2013 – POPULARITY POLL – 11. TÝDEN
1. Vladko – 55 % (vzestup o 6 %)
2. Pavlína – 22 % (vzestup o 7 %)
3. Romana – 7 % (pokles o 2%)
—————————————
4. Jan – 6 % (pokles o 1%)
5. Lucie – 5 % (pokles o 1%)
6. Eva – 4 % (pokles o 1 %)

Jak se vám líbí výsledky? Napište nám své názory opět pod článkem. Další, v pořadí dvanácté (předposlední hlasování) zahájíme zítra, volit se bude už pouze ze čtyř hráčů – Romana, Vladko, Lucie a Pavlína. Pokud chcete sledovat reality show VyVolení 2013 online, přejděte do sekce Kamery.