Vladko se stává druhým finalistou, Romana míří zpět do Ostravy

výsledky finále vladko

www.vyvoleni-2013.cz


Právě skončil vůbec poslední duel 4. série, ve kterém si změřili síly Romana Fabiánová a Vladko Dobrovodský. Romana byla v úterý zúčtována všemi svými protihráči, ke svému jménu na tabuli obdržela dvě KO, čímž se dostala do pozice výběru svého soupeře. V rámci výzvy si bývalá gemblerka z Ostravy vybrala Vladka, kterého si zvolila na základě svého svědomí.

Na našem webu probíhalo již od úterka hlasování, ve kterém od začátku vedl s velkým náskokem právě Vladko. Stejný průběh mělo i reálné hlasování ve studiu. Vladko porazil v posledním duelu Romanu, která se tak definitivně vrací zpět do Ostravy.

Z duelu se tedy vrací vítězně Vladko, který tímto doplní poslední místo v GrandFinále. Již zítra nás tedy čeká poslední přímý přenos čtvrté série, ve kterém zjistíme, kdo se stane historicky čtvrtým VyVoleným a odnese si výhru v hodnotě pěti miliónů korun.


Před námi je poslední den reality show VyVolení 2013. Pokud si ho chcete užít společně s poslední finálovou dvojicí, můžete tak učinit v sekci Kamery v horní liště webu.