Vladko se stane druhým finalistou, myslí si sázkové kanceláře

duel vladko

www.vyvoleni-2013:cz


Dnes večer nás čeká vůbec poslední duel čtvrté série, ve kterém se definitivně rozhodne o tom, kdo se stane druhým finalistou a doplní tak v GrandFinále finalistku Pavlínu. Pojďme se podívat, jak si vedou dnešní duelanti u sázkařů.

Jedna z největších sázkových kanceláří – Fortuna – vypsala na vítězství Vladka Dobrovodského v dnešním duelu reality show VyVolení 2013 kurz 1,03. To znamená, že pokud by Vladko skutečně dnes vyhrál, a vy byste vsadili tisíc korun, vyhráli byste třicet korun. Pokud byste si naopak vsadili na Romanu, a ta by dnes Vladka porazila, Vámi vložena tisícovka by se znásobila na částku sedm tisíc. Na Romanu totiž sázkaři nasadili kurz 7.

Nyní se pojďme podívat, jak si vedou oba duelanti v rámci hlasování na našem webu. Zde již od úterka probíhá anketa, ve které diváci volí toho, koho si přejí do GrandFinále více. Do ankety dorazilo přes pět tisíc hlasů. Vladko zde vede nad Romanou s výsledkem 81%. Romana zde má procent 19%.

Už dnes večer se tedy rozhodne definitivní složení velkého finále reality show VyVolení 2013. Pokud chcete podpořit svého favorita v hlasování, telefonní čísla najdete zde.