Vladko porazí Pavlínu, myslí si sázkové kanceláře

grand finále duel

http://www.vyvoleni-2013.cz


Už dnes nás čeká vůbec poslední díl čtvrté série, ve kterém se definitivně rozhodne o tom, kdo se stane v pořadí čtvrtým vítězem této reality show v České republice. Ve hře zbývají už pouze poslední dva hráči – Vladko a Pavlína. Oba soutěžící mají docela velkou fanouškovskou základnu, Vladko ještě z první řady, Pavlína i díky Mirce. Oba soutěžící jsou mezi diváky velmi oblíbení, vykazuje to hlasování Popularity Poll, které probíhalo každý jednotlivý týden na tomto webu. Pojďme se nyní podívat, jak si finálová dvojice vede u sázkařů.

Jedna z největších sázkových kanceláří – Fortuna – vypsala pro dnešní Grandfinále kurzy 1,22 pro Vladka, a 3,4 pro Pavlínu. To znamená, že pokud byste vsadili 1 000 kč na vítězství Vladka, vyhráli byste 1 220 Kč. Pokud byste dnes vsadili tisícovku na Pavlínu, vyhráli byste 3 400 Kč. Sázkové kanceláře tak definitivně více věří Vladkovi.

Co se týče vašeho hlasování zde na webu, tak i to je velmi podobné těm sázkovým. V minulosti patří hlasování na tomto webu k jednomu z nejpřesnějších, celkem třináct duelů se až na dvě vyjímky (duel Thomas vs Mirka, Láďa vs Honza) velmi přesně podobaly výsledkům reálného SMS a facebook hlasování. Jak si tedy v tuto chvíli stojí oba soutěžící v tomto hlasování? Vladko zde vede nad Pavlínou v poměru 88:32. Pokud se vám výsledek nelíbí, stále máte cca 4,5 hodiny do ukončení hlasování Terezou Pergnerovou. Dnes nás čeká vůbec poslední přímý přenos reality show VyVolení 2013, pokud jste tedy ještě nezahlasovali, určitě tak učiňte, ať ten náš poslední „přímák“ stojí za to.