Vladko Dobrovodský ve VyVolení 2013: Je to fér nebo ne?

Vladko Dobrovodský ve VyVolení 2013, je to fér nebo ne? Otázka, která se nonstop probírá nejen mezi obyvateli vily, nýbrž i mezi televizními diváky. Vladko Dobrovodský dlouho odmítal působení ve 4. řadě na TV Prima. Ještě před osmi dny netušil, že se do vily skutečně nastěhuje. Televize Prima odvysílala v pátek hvězdnou volbu, ve které vrátila tři velké hvězdy první série – Emila Zajace, Petra Zvěřinu a právě Vladka Dobrovodského. Ten v tomto televizním hlasování rozdrtil své protihráče s 86% všech příchozích hlasů. Vladko se tak nastěhoval po osmi letech opět do vily VyVolených.

Takřka neustále se probírá v samotné vile to, zda je fér, že Vladko bude bojovat opět o hlavní výhru. První letošní VyVolený Thomas Castello si myslí, že je Vladko pouze nastrčený. ,,Tvá čest by ti nedovolila vzít si podruhé peníze ve finále“ řekl Thomas Vladkovi dnes odpoledne. Naopak Nikol Trojanová Vladkovi věří: ,,V americké reality show Kdo přežije vyhrála taky jedna soutěžící dvakrát, je to hra, proč by se to nemohlo stát i v českém prostředí“.

Osazenstvo vily je tak půl na půl – někteří věří, že Vladko skutečně soutěží jako regulérní soutěžící, někteří ne. A stejně je to i mezi televizními diváky. Některým to přijde fér, některým nefér. Rozhodli jsme se tedy udělat průzkum v následujícím hlasování, ve kterém můžete projevit svůj názor na tuto situaci. Pokud Vladkovi fandíte, můžete ho podpořit na facebooku zde.


Vladko Dobrovodský je vítěz první série VyVolených v České republice. Ve finále v roce 2005 porazil svého protihráče Jindřicha Hovorku a stal se historicky prvním vítězem tohoto druhu reality show u nás. Jeho vítězství ve finále se stalo nejsledovanějším pořadem v historii televizi Prima. Vladko získal ve finále přes 600 000 hlasů.