Vladko Dobrovodský jde v pátek do VyVolených

To, o čem se velmi dlouho spekulovalo, se nakonec potvrdilo. Spoustu bulvárních portálů návrat vítěze první řady VyVolených popíralo. Podle bulvárních plátků Vlado na VyVolené zanevřel a o čtvrté řadě nechce nic slyšet. To ovšem není pravda, jelikož tohoto historicky prvního vítěze reality show VyVolení opět po letech uvidíme.

Vladko se objeví ve VyVolených už v pátek, tedy v den, kdy se soutěžící reality show VyVolení nastěhují do vily. Zatím stále ovšem není jasné, zda se Vlado ukáže v roli pouze hosta či samotného soutěžícího, který bude bojovat o hlavní výhru pět miliónů korun.

Televize Prima potvrdila, že v pátek uvidíme několik soutěžících první série:

„Pracovně jsme to nazvali Velký pátek, můžu zatím potvrdit jen to, že se diváci mohou těšit na sedm až osm VyVolených z první řady, tedy z té nejoblíbenější,“

Podle prohlášení televize Prima tak v pátek uvidíme sedm až osm soutěžících z první série. To ovšem není ta nejdůležitější informace. Velký zvrat nastává v tom, že tří z těchto sedmi (nebo osmi) VyVolených bude bojovat v přímém přenosu o postup do vily a regulérní zapojení do letošní série. Zbylí exVyVolení první série budou ve vile pouze jako hosté.

Během pátečního přímého přenosu, který bude zároveň prvním dílem v hlavním vysílacím čase televize Prima, tak uvidíme souboj mezi třemi exVyVolenými z první série. Neoficiální zdroje informují o tom, že ve Volbě by měl být Petr Zvěřina a Emil Zajac. Kdo je ta třetí osoba se neví. Může to být jak Vladko, tak i některý z jiných soutěžících první série.

Ačkoliv Vladka v pátek uvidíme, myslíme si, že Vlado znovu jako soutěžící hrát nebude. VyVolené již v minulosti vyhrál, takže je pravděpodobnější, že Vlado bude pouze jako host a páteční Volbu přenechá někomu ze soutěžících, kteří nikdy vítězství neochutnali. Pokud bychom si mohli zatipovat, tak bychom viděli páteční volbu spíše ve složení Petr Zvěřina, Emil Zajac a Regína Holásková, o které se spekuluje již několik týdnů. To jsou ovšem pouze naše tipy. Pravdu zjistíme již dnes při páté Volbě, kdy Tereza Pergnerová zahájí hlasování jak pro klasickou Volbu, tak i pro volbu speciální, která bude složená právě z exVyVolených první série.

Jedno je ale jisté, jeden soutěžící z první série dostane druhou šanci hrát tuto hru znova. Návrat soutěžícího do hry se nikdy v historii reality show VyVolení neudálo, i z toho důvodu bude letošní série výjimečná.