Vítězka 1.série na Slovensku Linda: ,,Výhra je prokletá,“

Linda Drevenková

Foto: VyVoleni-2013.cz

Už zítra budeme znát vítěze čtvrté série, který se zařadí po boku třech již uplynulých vítězů v České republice. Než se tak ovšem stane, pojďme si připomenout, kdo vyhrál u našich bratrů na Slovensku. Před osmi lety se stala historicky první vítězkou na Slovensku Linda Drevenková, soutěžící která žila několik dní s Vladkem ve slovenské vile (kvůli tehdejšímu vystěhování českých hráčů z Prahy). Co si myslí po osmi letech vítězka první slovenské řady show VyVolení?

Ačkoliv Linda vyhrála byt, auto, peníze i dovolenou, své účasti ve VyVolených lituje. Podle její slov ji show zničila život. Linda prohlásila:

„Pravda je taká, že ak chcete skončiť na pokraji zúfalstva, s prianím, aby toto celé bola iba nočná mora, tak choďte do VyVolených. No katastrofa! Doteraz sa snažím cez to celé preniesť… Výhra bola prekliata, príliš veľa ľudí mi ju závidelo a neprialo,“

Co přeje VyVolená Linda vítězi čtvrté série českých a třetí série slovenských VyVolených?

„Tomu, kto to vyhrá, prajem silu. Bude ju potrebovať, inak to nezvládne. Už teraz ho ľutujem,“

Linda tak potvrzuje teorii, která říká, že peníze člověka šťastným neudělají. Uvidíme, kdo si vytouženou výhru pět miliónů korun nakonec v reality show VyVolení 2013 skutečně odnese. Pokud se chcete podívat, jak si vede finalistka Pavlína proti svým potenciálním soupeřům v GrandFinále u nás na webu, přejděte do článku zde.