Vila britského Big Brothera (VIDEO)

Již dnes večer startují Zprávy z vily, které přinesou to nejzajímavější ze stavby letošní vily 4. série VyVolených. Televize Prima se dle zveřejněných záběrů nechala inspirovat hlavně zahraničím, konkrétně zahraničním Big Brotherem.

Vila tak bude trošku jiná, než na jakou jsme zvyklí z předchozích ročníků. Hlavním důvodem je i to, že vilu staví jiná stavební firma než v předchozích třech sériích, kdy tyto vily měla na starost stále ta stejná stavební společnost. Vila je nyní větší, stropy jsou vyšší a interiér by měl být luxusnější. Z dostupných fotografií působí vila spíš jako pevnost než vila. Vylézání na střechu, které jsme zažili v předchozích sériích, tak letos nebude v žádném případě možné.

Při příležitosti startu prvního dílu Zpráv z Vily přidáváme ukázku nejzajímavější vily ze zahraničí. Z našeho pohledu stojí za to ukázat britskou vilu z roku 2007, která měla to specifikum, že zde byly věci poněkud nelogicky rozmístěné po vile. Vanu na umývání byste nenašli v koupelně ale v obýváku, troubu nenajdete v kuchyni ale v ložnici a pro jídlo do lednice byste museli ven na terasu.

Pokud vás zajímá, jak taková vila vypadala v reálu, doporučujeme se podívat na následující dvě videa, která obsahují průvod vilou. Tu provádí moderátorka Davina Mccall, která je dle našeho názoru nejlepší moderátorkou na světě :-)

P.S. Líbilo by se vám moderování Terezy Pergnerové venku před vilou za doprovodu obecenstva s transparenty podobně jako v tomto britském Big Brotherovi?