TV Prima odkryla oficiální logo letošní série VyVolení 2013

Dnes se konal vůbec první veřejný casting k letošní sérii reality show VyVolení 2013 v Ostravě – Hrabůvce a tak televize Prima musela vyrukovat s oficiálním logem k letošnímu ročníku. Podívejte se na jeho podobu.

Logo první řady VyVolených v roce 2005 bylo zbarveno převážně do žluté a oranžové. Logo vycházelo z původní maďarské verze tehdejší třetí série ValoVilág, která se vysílala v Maďarsku a ze které byl celý formát VyVolených převzat.

Druhá série v roce 2006 obsahovala takřka stejné logo jako první série. K tehdejšímu logu byla pouze přidána číslice dvě, čímž logo dávalo najevo, že se jedná o v pořadí druhou sérii.

Třetí série, která vtrhla na české obrazovky o rok později (2007), přinesla už výraznější změny ve svém barevném rozpoložení. TV Prima již neoznačovala další sérii číslicí, nýbrž pouze přidala podtitul „Noví hrdinové“. Žlutou a oranžovou doplnila tmavší červená. Rysy loga se navíc oproti předcházejícím sériím více zostřily.

Uplynulo šest dlouhých let a nyní je již známo oficiální logo letošní 4. série VyVolených. Televize Prima stejně jako u třetí série nebude používat číselné označení loga. Letošní sérii nazvala zkrátka VyVolení. Podobnou situaci jsme zaznamenali i u letošní 3. Česko Slovenské SuperStar, kdy TV Nova odstranila přídavné jméno česko-slovenská a nazvala show pouze SuperStar. TV Prima se tak s největší pravděpodobností chce vrátit zpět ke kořenům tehdejší první série.

Do loga bylo přidáno ještě více červené. Kromě samotné výplně kruhu byla červená přidána i do obrysu celého loga.