TV Prima odvysílala své zprávy netradičně – z Vily VyVolených

Reklamní kampaň informující o startu letošní 4. série reality show VyVolení 2013 vrcholí. Televize Prima dnes odvysílala své zpravodajství přímo z vily VyVolených a to zcela neohlášeně. Televizní divák tak zažil zajímavé překvapení po zapnutí zpráv na Primě. Na obrazovce se totiž neobjevilo tradiční zpravodajské studio, nýbrž byli oba moderátoři hlavních zpráv ve vile.

Karel Voříšek a Klára Doležalová moderovali vestoje. Čtecí zařízení nebylo možné do vily přesunout a tak oba moderátoři nahlíželi do svých papírů, které drželi v ruce. Celkově se tedy jednalo o netradiční zpravodajství, o kterém se bude jistě mezi diváky mluvit.

Obsah zpráv byl zaměřen jak na zprávy o reality show VyVolení, tak také na klasické zprávy z domova a ze světa. V rámci VyVolených jsme viděli pohled do historie show, dále rozhovor s moderátorkou Terezou Pergnerovou a generálním ředitelem Martinem Konrádem a nechybělo ani samotné spuštění hlasování obsahující krátké medailonky prvních třech adeptů, kteří se již zítra představí v 1. Volbě.

Kompletní medailonky třech adeptů jsme měli možnost vidět v 7. dílu pořadu Zprávy z vily, po nichž následovaly VIP Zprávy, ve kterých proběhl rozhovor s moderátory zpráv Karlem Voříškem a Klárou Doležalovou.

Zprávy TV Prima jsou nejsledovanějším pořadem televize Prima. Denně sleduje tento pořad kolem jednoho miliónu diváků. Televize Prima tak strategicky využila tuto sledovanost k bezplatné propagaci svého hlavního podzimního pořadu.

Pokud jste Zprávy neviděli, můžete si je pustit zpětně online zde.