Romana si překvapivě vybrala Vladka

 vyzva vladko

Foto: VyVolení-2013.cz

Právě skončilo vůbec poslední Zúčtování a vůbec poslední Výzva čtvrté série VyVolených. Jelikož nás už v pátek čeká velké GrandFinále, byl naplánován na čtvrtek poslední duel, který určí definitivně druhého finalistu. Tím prvním je Pavlína, která dnes nezískala ani nejvyšší počet KO, ani zelený šátek v rámci Výzvy, čímž se tak tato soutěžící automaticky přesouvá do pátečního finále a bude bojovat o výhru pěti miliónů korun.

Tato skutečnost ovšem neplatí pro zbývající dva soutěžící – Vladka a Romanu. Oba se totiž budou muset ve čtvrtek utkat o poslední místo ve finále reality show VyVolení 2013. Romana, která v rámci Zúčtování získala 2 KO, si musela během 20 minut vybrat svého soupeře. Její volba překvapila jak všechny soutěžící ve vile, tak také samotnou moderátorku Terezu Pergnerovou. Romana volila srdcem. ,,Svědomí by mi nedovolilo vzít si slabšího soupeře,“ okomentovala svou volbu.

Sestava semifinálového duelu je tedy jasná. Romana vs Vladko. Kdo si myslíte, že se vrátí? A jak vůbec hodnotíte Romanino rozhodnutí? Vyjádřit se můžete opět v naší anketě.