Regina Holásková zdolala rekord na Prima Love

sledovanost regina

Foto: VyVolení-2013.cz

Televize Prima se může pochválit. Její „twist“, kdy do vily vrátila Regínu Holáskovou, jednu z nejkontroverznějších soutěžících letošní 4. série VyVolených, přinesl televizi Prima toužebné ovoce v podobě sledovanostního rekordu na Prima Love.

Opět se potvrzuje pravidlo, že co je kontroverzní, to je vysoce sledované. Toto pravidlo se již jednou potvrdilo v podobě návratu bývalých přítelkyň Thomase Castella do vily. Tehdy návrat obou slečen za Thomasem přinesl nejvyšší sledovanost na Prima Love od začátku čtvrté série reality show VyVolení 2013 (viz článek: Thomas a jeho ženy zdolali rekord na Prima Love).

Nyní se situace opakuje, ale ještě s lepším výsledkem. Regína Holásková, respektive její návrat v UFO talíři, přesáhlo na Prima Love hranici 200 000 diváků, konkrétně její přílet vidělo 210 000 diváků při podílu 9% mladého diváctva (návrat slečen Thomase Castella vidělo tehdy 192 000 diváků, což byl do dneška nejsledovanější díl VyVolených na Prima Love). Regína Holásková tak překonala Thomase Castella a připisuje si nejvyšší sledovanost od začátku reality show VyVolení 2013 na Prima Love. Dohromady (společně se Zúčtováním) přinesli včera VyVolení sledovanost přes 600 000 tisíc. Gratulujeme. Zdrojem dat je server Mediaguru.cz

 rekord regina