Předposlední Výzva: Sáhne dnes Lucie po Vladkovi?

vyvolení vyzva lucie

Foto: VyVolení-2013.cz

Dnes nás čeká v pořadí dvanáctá Výzva čtvrté série VyVolených, která je zároveň výzvou předposlední. Dnes si bude svého soupeře vybírat Lucie, se kterým se utká v zítřejším dvanáctém duelu.

Lucie dostala v rámci úterního Zúčtování u tabule celkem tři palce, obyvatelé tak jednohlasně rozhodli, že dále již nechtějí být ve vile právě s ní. Lucie si tak může dnes vybírat ze všech soutěžících, kteří ji dali v úterý palec. Nikdo z nich nemá imunitu, ta už v této pozdější fázi hry není.

Než se Lucčin výběr dnes večer oficiálně z její úst dozvíme, nachystali jsme pro vás opět dvě ankety, ve kterých si můžete zkusit zatipovat, koho si myslíte, že si dnes Lucie v rámci předposlední Výzvy skutečně do zítřejšího duelu vybere, a následně se vás v druhé anketě ptáme, koho vy osobně chcete, aby Lucie stáhla do zítřejšího souboje.


Pokud chcete sledovat reality show VyVolení online na webu, odkazy na kamery najdete v horním menu v sekci Kde sledovat. Za povšimnutí stojí i článek: Proti komu má Lucie šanci vyhrát?, ve kterém najdete jednotlivé preference televizních diváků.