Popularity Poll – 12. týden – Poslední čtyři soutěžící, zvolte opět nejlepšího

 hlasovani 12 tyden

Foto: VyVolení-2013.cz


Soutěžící se přesunuli do svého v pořadí dvanáctého týdne, což také znamená, že nás tento týden čeká předposlední hlasování do ankety Popularity Poll. Každé pondělí zde na webu spouštíme nové anketní hlasování, ve kterém můžete projevovat své sympatie či naopak antipatie k jednotlivým hráčům této reality show. V soutěži zbývá už pouze čtyři soutěžící. Jeden z těchto čtyř soutěžících za 12 dní vyhraje hlavní výhru pět miliónů korun. Kdo podle Vás bude vítězem čtvrté série?

Zatím každý týden v tomto hlasování vyhrál Vladko. Na druhém místě stále končí Pavlína a na třetím se druhý týden po sobě umístila Romana..Výsledky posledního hlasování můžete najít zde. Uvidíme, jak si poslední čtveřice soutěžících povede v tomto předposledním týdnu. Hlasovat můžete opět pro jakéhokoliv hráče, který nadále zůstává ve vile. Průběžné výsledky jsou skryté, aby nedošlo k ovlivňování. Výsledky vám opět přineseme v neděli.


Do ankety již nebyli zahrnuti Eva a Honza, kteří v pátek v rámci SuperDuelu reality show VyVolení 2013 opustili. Pokud máte zájem sledovat reality show VyVolení online, odkazy na online přenos najdete v horním menu.