Oficiální vyjádření společnosti MEDIA SUPPORT, s.r.o. k falešným výsledkům

vysledky vyjadreni

Foto: VyVolení-2013.cz

Před několika dny jsme zveřejnili článek, který pojednává o tom, že se na internetu vyskytují falešné průběžné výsledky všech duelů čtvrtých VyVolených, které vyžadují od návštěvníků facebook lajky, které jsou později využity za účelem cílení své propagační reklamy právě na tyto čtenáře. Pokud jste tento článek nečetli, můžete ho najít zpětně na této adrese.

Ačkoliv jsme informovali o tom, že průběžné výsledky na sezkových serverech jsou falešné, i přesto se objevili čtenáři, kteří nadále výsledkům věřili. Rozhodli jsme se tedy konečně utnout všechny spekulace ohledně pravosti či nepravosti výsledků a zeptat se přímo zdroje, tedy společnosti MEDIA SUPPORT, s.r.o., která provozuje SMS hlasování reality show VyVolení 2013 pro televizi Prima.

Dobrý den,
k Vašemu dotazu Vám sdělujeme, že naše společnost se společností TVSporty.cz nespolupracuje a data předáváme pouze televizi Prima.

Jak už zde bylo napsáno, sázející servery se tedy pouze tváří, že výsledky znají, aby nalákaly diváky na facebook lajky. Jedná se tak o pravidelně vymyšlená procenta, která v žádném případě neodpovídají skutečnosti. Věříme, že toto prohlášení společnosti MEDIA SUPPORT, s.r.o konečně utne rozšiřování odkazů v našich komentářích na toto falešné SMS hlasování.