VyVolení 2013: Do vily postupuje Ladislav a Lucie. Produkce využila poprvé žolíka

Volba, jaká tady ještě nebyla. Tak bychom mohli nazvat dnešní přímý přenos reality show VyVolení, v němž bojovala zajímavá trojice soutěžících. Své síly v diváckém zájmu si změřili tři neobvyklí soutěžící – plachý Ladislav Jandík, rom Albín a milovnice zvířat Lucie Šárovcová.

Hned při startu dnešního přímého přenosu nám moderátorka Tereza Pergnerová oznámila, že dnešní volba bude probíhat poněkud jinak. V půlce přímého přenosu totiž bylo zastaveno divácké hlasování a soutěžící s nejmenším počtem hlasů byl okamžitě vyřazen z dnešní Volby. Tím dotyčným, kterému se v tuto chvíli rozplynul sen o výhře pěti miliónů korun v hotovosti, byl Albín. Ten v dnešním přímém přenosu moderátorce Tereza Pergnerové dokonce zazpíval.

Po vyřazení Albína se divácké hlasování opět spustilo a Volba pokračovala. Ve zbývajícím čase poslední přeživší Ladislav a Lucie ukázali televizním divákům, jak si dokáží zatrsat na puštěnou hudbu a na závěr ještě oba odpověděli zvídavým otázkám Terezy Pergnerové v bleskovém výslechu.

Pak již přišlo lámání chleba – aneb konečné výsledky, které byly vůbec nejtěsnější jaké jsme zatím ve Volbách reality show VyVolení 2013 měli. Dnešní Volbu vyhrál Ladislav Jandík pouze s rozdílem několika málo procent. Poté, co Tereza Pergnerová vítězně objala roztřeseného mladíka a poslala ho směrem zpět na hotel, bylo oznámeno překvapení – do vily postupuje i Lucie Šárovcová, která obdržela jednoho ze tří žolíků.

Televize Prima tak vyslyšela prosby televizních diváků na internetu, kteří v hojném množství diskutovali nad dnešním složením 3. Volby. Těm se toto složení tak líbilo, že chtěli ve vile minimálně dva z dnešních soutěžících. Vila letošních VyVolených tak již má celkem čtyři své obyvatele a už nyní to vypadá, že letošní série bude stát za to.