Do vily jdou největší záporáci 4. řady – Thomas, Zdeňka a Martin

exvyvolení soutezici kamery

Foto: VyVolení-2013.cz

Včera jsme informovali o tom, že o víkendu dorazí zpět do vily Mirek, který soutěž dobrovolně opustil. Už tehdy se spekulovalo ohledně toho, že Mirek nebude jediný, kdo do vily v sobotu ráno dorazí. Jelikož se ovšem v minulých dnech na tomto webu spekulovalo už trochu moc, čekali jsme na oficiální vyjádření televize Prima. To je nyní již konečně k mání, takže návrat ExVyVolených je potvrzený.

O posledním víkendu, který VyVolení ve Vile stráví, je přijdou podpořit jejich bývalí protihráči. Dorazí většina vypadnutých hráčů 4. řady. Jak se budou VyVolení potýkát s příchodem Thomase se Zdeňkou, Ládi, Martina nebo třeba Mirka?

Do vily tak vejdou největší „záporní hrdinové“ reality show VyVolení 2013, kteří se pokusí potrápit finálovou trojici. Kromě nich má přijít i Petr Zvěřina, který bude hlavní DJ sobotního večírku. To, zda bude ve vile v době příchodu exVyVolených stále i Regína Holásková je otázkou, ta totiž včera večer přiznala, že pokud se Vladko vrátí z dnešního duelu, okamžitě odchází z vily.