Dalším VyVoleným je tajemný Martin Haluza

Dnes proběhla v pořadí čtvrtá volba reality show VyVolení. V ní jsme viděli trojici mužů, kteří měli společné dvě věci. Tou první je podnikání (ať už úspěšné či neúspěšné) a tou druhou je dominantní prvek ve své povaze, který se v napjatých situacích projevuje jako zvýšená agresivita.

Ve vile již máme jednoho „bouchače“ a to Thomase Castella. Dnešní Volba tak byla s největší pravděpodobností uzpůsobena tak, aby se ve vile setkali „dva dominantní kohouti“, kteří budou svádět mezi sebou boje.

Tím, kdo tuto dnešní 4. volbu vyhrál, byl Martin Haluza. Ten toho řekl o sobě během přímého přenosu paradoxně nejméně. V medailonku Martin slibuje dusno, které do vily chce přinést. Ve vile tak uvidíme jak dominantního Thomase, tak i Martina. K tomu všemu do vily směřuje i Vladko (pokud vyhraje zítřejší hvězdnou volbu).

Právě Vladko v první sérii ukázal, že si jen tak něco od dominantních lidí diktovat nenechá (viz. Vladko vs. Petr Zvěřina). No uvidíme, jak to všechno dopadne, každopádně musíme uznat, že karty letošní série jsou zatím rozdány velmi slušně.